Movies
Ratings
204
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0