Movies
Ratings
101
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0