Movies
Ratings
314
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Mondai no Nai WatashitachiRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5