Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The FriendsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Remembrance of MBRated ★ 2.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0