Series
Ratings
72
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0