Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5