Movies
Ratings
489
La La LandRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Countdown: JerusalemRated ★ 4.5
Ben 10 - Alien SwarmRated ★ 3.5
20th Century Boys: The Last Chapter - Our FlagRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 2.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The Darkest HourRated ★ 3.5
Race to Witch MountainRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.0
The OneRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.5
DoomRated ★ 4.0