Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5