Movies
Ratings
120
LooperRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0