Movies
Ratings
201
Legally BlondeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Tulip FeverRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Farewell, My QueenRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0