Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5