Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 1.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0