Series
Ratings
82
Bocchi the Rock!Rated ★ 1.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
LazarusRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0