Titles you rated
Coji-CojiRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
My Melody & KuromiRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Hare+Guu Part 2Rated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0