Titles you rated
The Perfect NeighborRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 0.5
People and MeatRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
FlowRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 0.5
The BrutalistRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 2.0
HereticRated ★ 2.5
The OrderRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.5