Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0