Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0