Movies
Ratings
1124
The Third WifeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The Story of a Discharged PrisonerRated ★ 3.5
- The Close Up of Bae Chang-hoRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
HereticRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 4.0
Elevator to the GallowsRated ★ 4.5