Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0