Series
Ratings
85
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Carmen SandiegoRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 2.5