Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
IRISRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0