Titles you rated
BlackBerryRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
MaRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
ChicagoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0