Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 0.5
Money GameRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 0.5