Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0