Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Level 16Rated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
Gasoline AlleyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.5
The InvitationRated ★ 2.5
SpacemanRated ★ 3.5