Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
NightflyersRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0