Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5