Titles you rated
The PreparationRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
CasinoRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5