Titles you rated
The PenguinRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Invincible Season 1Rated ★ 5.0- Hello CarbotRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Carmen SandiegoRated ★ 4.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 2.0- New Secret Jouju Season 2Rated ★ 3.5
- New Secret JoujuRated ★ 3.5
- Bread BarbershopRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 5.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.0- 짤툰 짐승친구들Rated ★ 3.5
Family GuyRated ★ 3.0