Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0