Titles you rated
HerculesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 5.0
New in TownRated ★ 3.5
My One and OnlyRated ★ 4.0
The Upside of AngerRated ★ 4.0
Employee of the MonthRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 4.0
American Pie Presents: The Book of LoveRated ★ 5.0- Desire To KillRated ★ 3.5
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0