Titles you rated
Kids on the SlopeRated ★ 3.5- School Rumble: 2nd SemesterRated ★ 3.5
Baccano!Rated ★ 3.5- School RumbleRated ★ 3.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 4.0
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.5