Movies
Ratings
38
The Dream SongsRated ★ 4.0
Boro the CaterpillarRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0- Send Me outRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0