Titles you rated
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 2.0