Movies
Ratings
92
All About My WifeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5