Movies
Ratings
280
The ShiningRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
KoyaanisqatsiRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Zombie-Free Test DayRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0