Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.5
Head-OnRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5