Movies
Ratings
378
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0