Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The First LadyRated ★ 0.5
Le TrouRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
TAEYONG: TY TRACK IN CINEMASRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
No RegretRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0