Series
Ratings
35- 데스노트Rated ★ 3.5
- The Future DiaryRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5