Movies
Ratings
59
Soup and IdeologyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Afternoon ClassRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0- DreamRated ★ 1.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0