Titles you rated
Man on FireRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0