Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
The Devil's DealRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
On the LineRated ★ 2.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0