Series
Ratings
80
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0