Movies
Ratings
252
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical MarvelRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 4.0