Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0