Series
Ratings
20
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.5