Titles you rated
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 2.5
Ensemble Stars!Rated ★ 1.0- Max and RubyRated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 2.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 4.5
At EighteenRated ★ 2.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 1.5
True BeautyRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0