Titles you rated
- WishRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Camille RewindsRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5