Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5